Eticaret Danışmanlığı

E-ticaret ürünlerin pazarlanmasındaki en etkili araçtır; fakat bu yolda başarılı olabilmek maalesef sanıldığı kadar kolay değil. Sizde e-ticaret sitenizin e-dünya da kaybolmamasını ve ürünlerinizin hedef kitlenize doğrudan pazarlanmanabilmesini sağlamak istiyorsanız, bu uzun yolculukta size yol gösterebilecek, çözümler sunabilecek bir e-ticaret danışmanı ile birlikte çalışmanız gerekmektedir. Sizde E-ticaret danışmanlığı ihtiyacınız için benimle çalışmayı tercih edin bu alandaki tüm ihtiyaçlarınıza birlikte çözüm bulalım.

E-Ticaret Danışmanlığı Neleri Kapsamaktadır?

 

  • E-Ticaret Yazılımı ve Altyapısı

Ürünlerinizin satışı için en ideal e-ticaret yazılımını seçmeniz son derece önem teşkil eder. Seçeceğiniz e-ticaret yazılımı girişimizin bugün ve yarını için tüm gereksinimlere cevap verebilecek düzeyde olmalı ve kullanıcılarınızın bir ürünü satın alma aşamalarında en hızlı ve kolay alt yapıyı sunuyor olması gereklidir. Gereksinimlerinizin çok üstünde bir e-ticaret yazılımı fazladan bir harcama yapmanıza sebep olabileceği gibi ihtiyaçlarınız için yeterli olmayan bir yazılımda çeşitli olumsuzlukların yaşanmasına davetiye çıkartabilir.

  • Online Ödeme Sistemi Entegrasyonu

E-ticaret sitelerinde bulunan online ödeme sistemleri internet kullanıcılarının ürünleri satın alma kararında büyük rol oynamaktadır. Ürünlerinizi satın almak isteyen kullanıcıların sorunsuz bir şekilde siteniz üzerinden satın alma işlemini yapabilmelerine imkan sunan ve hatta onları satın almaya teşvik edebilen bir online ödeme sisteminin sitenize entegre edilmesi ve gerekli ölçümlemelerinin yapılması.

  • Kargo – Lojistik Süreci Yönetimi

E-ticaret sitelerinde ilk zamanlar çok sıkıntılı gibi görünmeyen kargo ve lojistik kısmı aslında ilgili girişim için hayati öneme sahiptir. Kargo ve lojistik yönetiminde satışların artışı ile birlikte yaşanan problemler e-ticaret sitesinin sonunu bile getirebilmektedir. Bu tür sıkıntıların yaşanmaması ve kargo sürecinin doğru bir şekilde yönetilerek müşteri memnuniyetinin en iyi hale getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması.

  • Dijital Pazarlama

Bir e-ticaret sitesi kurmak kadar içerisindeki ürünlerin pazarlanması ve ilgili girişim için bir marka değeri yaratabilmekte önemlidir. Günümüz dijital pazarlama stratejileri içerisinden SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) başta olmak üzere adwords hesap yönetimi, eposta pazarlaması ve sosyal medya yönetimi çalışmalarının yapılması ve raporlanması.

E-Ticaret Danışmanlığı Teklif Formu

 

Not: Eğer e-ticaret danışmanlığı değil de sadece mevcut e-ticaret sitenizin Google sonuçlarında daha görünür olması için SEO çalışması yaptırmak istiyorsanız Kurumsal SEO adlı sayfada yer alan formu doldurmanız yeterlidir.