Sosyal Medya Kulübü Dergisi Yayında!

Sosyal medya kulübü internet sitesi kurulduğu ilk günden bu güne sosyal medya uzmanları ve dijital pazarlamaya ilgi duyan kişilere online pazarlama stratejileri ile ilgili tüm gelişmeleri ve sektörel bilgileri aktarmayı kendisine ilke edinmiş, uzunca bir dönemdir başarılı yazılara damgasını vuran benimde sıkı takipçilerinden olduğum bir internet sitesidir. Kısa bir süre önce sitenin kurucusu değerli dostum Serdar Tezgüler bu projeyi biraz daha geliştirerek ve rakiplerinden farklı kılmak amacıyla “Sosyal medya kulübü dijital pazarlama ve iletişim dergisi” adında zengin bir içeriğe sahip, sektörün gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğüm bir projeye imza attı. Kendisine ve emeği geçen herkese bu değerli çalışmayı sektöre kazandırdıkları için kendi adıma teşekkür ediyorum.

Sosyal Medya Kulübü Dergisi

Sosyal medya kulübü dergisinin ilk sayısında hepsi birbirinden değerli ve sektörün içerisinde bulunan kişilerle yapılan röportajlar öne çıkıyor. Bu dergiyi değerli kılan en önemli hususlardan birisi bu diye düşünüyorum. Türk toplumu olarak başarıların arkasındaki kişileri, büyük markaların neleri nasıl başardığını bilmek isteriz. Dergi de bu tarz çok sayıda içeriğe ulaşabiliyorsunuz.

İkinci  önemli husus ise sosyal medya kulübü dergisini okuduğunuzda sektörle ilgili son gelişmeler hakkında bilgi alabiliyor. Yoğun mesai sürecinde takip edemediğiniz ve atladığınız tüm gelişmelere ulaşabiliyorsunuz.

Sosyal medya kulübü internet sitesi’nin kurucuları tarafından hazırlanmakta olan sosyal medya kulübü dergisi yayına girdi.

Hemen Sende Yorumunu Yazabilirsin