Sosyal Medya Kulübü Dergisi’nin Ağustos Sayısındaki SEO Konulu Yazım

Sosyal medya kulübü dergisi yönetiminden gelen teklif neticesinde derginin Ağustos sayısı içinde bir yazı hazırladım. Dijital pazarlama stratejilerini konu alan bu tip dergilerden, bloglardan ve değişik mecralardan gelen taleplere elimden geldiğince katılım göstermeye çalışıyorum. Bu mecralarda var olmak benim için hiçbir zaman yeterli olmadı; asıl hedefim her zaman yazdıklarımla insanlara bir şeyler katabilmektir. Sosyal medya kulübü dergisinin Ağustos ayı sayısında yazdığım yazıda da bu mantıkla hareket ettiğimi bilmenizde fayda var.

Sosyal Medya Kulübü Ağustos Sayısında SEO anlattımBu sayıda “Rakiplerinize göre arama motorlarında daha görünür olmanız için yapmanız gerekenler” başlığı altında bir takım SEO bilgilerini dergi okurları ile paylaştım. Okuyanlar için çok faydalı bir yazı olduğunu düşünüyorum.

Derginin Temmuz sayısında yazmış olduğum yazıyı o vakit dergi ücretsiz yayınlandığı için blogumda aynen paylaşmıştım fakat şuanda dergi ücretli olarak dağıtılıyor ve bu nedenle yazıyı burada paylaşmayı etik olarak doğru bulmuyorum. Eğer derginin Ağustos ayı sayısındaki yazımı okumak isterseniz küçük bir ücret ödemeniz gerekmekte. derginin web sitesinden dergiye abone olabilirsiniz; dilerseniz sadece istediğiniz sayıyı da satın alabiliyorsunuz.

Hemen Sende Yorumunu Yazabilirsin